dr inż. Agata Woźniak-Pawlikowska ze stypendium Ministra Nauki

Z radością informujemy, że dr inż. Agata Woźniak-Pawlikowska, adiunkt w Zakładzie Fotobiologii i Diagnostyki Molekularnej MWB UG i GUMed, uzyskała stypendium w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego!

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego po raz dziewiętnasty przyznało stypendia dla wybitnych młodych naukowców. Stypendium to jest przyznawane wybitnym młodym naukowcom, którzy wykazują się znaczącymi osiągnięciami w swojej działalności naukowej. Przy ocenie wniosków największą wagę przykładano do wymiernych efektów działalności naukowej młodego naukowca w postaci publikacji naukowych oraz zastosowań praktycznych wyników prowadzonych badań naukowych lub prac rozwojowych. Stypendium zostało przyznane na okres 3 lat, a jego miesięczna wysokość wynosi 5.390 zł.

Szczegółowe informacje o stypendiach na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Data publikacji: wtorek, 25. Czerwiec 2024 - 07:41; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: wtorek, 25. Czerwiec 2024 - 08:41; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega